m16

Kilka tygodni po premierze nowej linii aparatów Mx6, M16 wylądował na podium zwycięzcy. Kamera Mobotix M16 zdobyła.złotą nagrodę PROTECTOR. w kategorii “Nadzór wideo” na tegorocznym.SecurityExpo w Monachium, w Niemczech. Aparat wygrał ponad 30 innych znanych rozwiązań zabezpieczających rywalizujących w tej kategorii. M16 uzyskał najwięcej głosów od czytelników.dziennika branżowego PROTECTOR i WIK oraz użytkowników portalu internetowego sicherheit.info – kluczowego miejsca bezpieczeństwa w Niemczech.

Nowa kamera Mobotix z podwójną soczewką M16 6MP wyposażona jest w dwa optyczne moduły czujników, które pozwalają aparatowi.wytwarzać ostre filmy kolorowe i filmy o wysokiej jakości kontrastu, nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Elektroniczne przełączanie pomiędzy systemem dziennym.i nocnym jest automatyczne (bez ruchomych części) i niezawodne w dowolnej temperaturze i.w każdych warunkach pogodowych. Nowy, wydajniejszy procesor zapewnia.do tej samej.rozdzielczości dwa razy większą liczbę zdjęć na sekundę niż poprzednie modele. Dane.wideo są jednocześnie oferowane w trzech formatach: MxPEG, MJPEG i H.264. Ponadto, podobnie jak w przypadku wszystkich modeli MOBOTIX Mx6, M16 jest . wyposażony w inteligentną analizę ruchu zintegrowaną z aparatem i oferuje więcej możliwości dodatkowych aplikacji w przyszłości.win

“Jesteśmy dumni z faktu, że otrzymaliśmy złotą nagrodę PROTECTOR i chcemy serdecznie podziękować za głosy.czytelników” – mówi dr Tristan Haage, CSO z firmy MOBOTIX AG. “Nasza nowa linia aparatów Mx6 jest bardziej wydajna i zapewnia więcej niż tylko ostre obrazy – zapewnia.użytkownikom największą elastyczność i pozwala im uniknąć niebezpieczeństw przed ich powstaniem. Cieszy nas pozytywna opinia, którą otrzymały kamery. Że nadal działamy jako pionier w dziedzinie inteligentnych kamer wideo IP, torując drogę na przyszłość “.

Magazyn branżowy PROTECTOR i magazyn WIK oraz sicherheit.info po raz piąty przyznali nagrodę za.technologię bezpieczeństwa. Trzy najlepsze produkty w każdej z czterech kategorii nadzoru.wideo, kontroli dostępu, technologii alarmowych i inteligentnego bezpieczeństwa.domowego zostały odpowiednio złote, srebrne i brązowe.

Komentarze są wyłączone.